Kasvuhoone OPTIMA

Aiamaja / Kasvuhoone POSEIDON
3. veebr. 2020
Kasvuhoone SIGMA
21. veebr. 2020
Näita

Kasvuhoone OPTIMA

Kuumakse al. 17.74  / 48 kuud

525.00 1,295.00 

Parim valik eriti nõudlike kasutajate jaoks.

Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks.

 

Dokumendid

AntiDust teibid

Tuulutusluugid

Tuulutusluugi automaatavaja

AntiDust teibid

Tilkkastmise süsteem ŽUK kastmise ja veeandmise taimeriga

Tilkkastmise süsteem ŽUK on mõeldud kolmele peenrale 4 m kaupa või kahele peenrale 6m kaupa.

Lisakomplekt kastmissüsteemile ŽUK

Ühe lisakomplektiga, saate süsteemi kasutada kolme peenra jaoks 6-meetrises kasvuhoones ja kahe lisakomplektiga 8-meetrises kasvuhoones.

Otsaprofiili U-liist 6mm / 2100mm

Otsaptofiili U-liist on ettenähtud polükarbonaat plaatide otste katmiseks.

Otsaprofiili U-liist 4mm / 2100mm

Otsaptofiili U-liist on ettenähtud polükarbonaat plaatide otste katmiseks.

Tootekood: OPTIMA-2900 Kategooria:

Kasvuhoonel „OPTIMA“ on  üks vastupidavamaid konstruktsioone. Selle mudeli projekteerimise eesmärgiks oli väga kõrge kandevõime ja lumekoormuse taluvusega konstruktsiooni loomine. Kasvuhoone „OPTIMA“ peab vastu 1,4 meetrile äsja sadanud lumele või 0,7 meetrile sulalumele.

Selle kasvuhoone polükarbonaadist karkass on kaarekujuline, millega kasvuhoonete kasutajad juba harjunud on. Karkass on valmistatud kõrgkvaliteetsest tsingitud metallist ja on mõeldud kärgpolükarbonaadiga katmiseks.

Igas ukseavas on uks ja õhuaken.

Polükarbonaadist kattega kasvuhoone „OPTIMA“ mõõtmed:

Laius – 3,0 m
Kõrgus – 2,1 m
Pikkus – 4; 6; 8(võimalik tellida ka 10m ja 12m pikkuseid kasvuhooneid).

Kaarte vaheline kaugus 1 m.

Polükarbonaadist kattega kasvuhoone „OPTIMA“ omadused:

  • Vastupidav – 280 kg/m2
  • Võimas tsingitud profiil
  • Ei nõua vundamenti
  • Otsa tihendusprofiil

Tilkkastmise komplekt pakub kõike vajalikku mugavaks ja pikaajalisekas kasutamiseks aia tingimustes. Mustast polüetüleenist valmistatud voolik ei lase veel „õitseda“ ning vesi, tänu mustale värvile, soojeneb suuremal määral, kusjuures süsteemis sisalduv puhastusfilter ennetab süsteem ummistumist. Samuti on olemas erinevaid kolmikuid, nurkraudu, kraane ja otsikuid, mis annavad süsteemile paindlikkust ja kasutusmugavust. Läbipaistva veetaseme toru olemasolu võimaldab täita veemahuti õigeaegselt veega. Süsteem on automatiseeritud elektroonilise kontrollseadme abil (komplektis).

AntiDUST teip on täiuslik ja kompleksne kaitse polükarbonaadile, tagades puhtuse ja läbipaistvuse. AntiDUST teipe on saadaval kahte liiki – perforeeritud ja perforeerimata. Perforeeritud teibi avad on kaitstud spetsiaalse filtriga, mis laseb kärgesid õhutada ja ei takista sinna tekkiva kondensaadi eemaldumist. Teipi pannakse polükarbonaadi paigaldamisel lehe alumisele servale. Perforeerimata teipi kasutatakse polükarbonaatlehe ülemise serva hermetiseerimiseks, et takistada kärgedesse mustuse, tolmu ja niiskuse pääsemist.

Otsaprofiili U-liist on mõeldud kasutamiseks kihtplastiku servades. Liist kaitseb kihtplastiku sooni mustuse eest. Plastikule paigaldades tuleb jälgida, et profiili pikem serv jääks kasvuhoone sissepoole, ühe liistu pikkus on 2,1 meetrit.

Kasvuhoone pikkusega 4 meetrit  läheb vaja plastiku äärte katmiseks 10 liistu, pikkusega 6 meetrit 12 liistu ja pikkusega 8 meetrit 14 liistu. Kui paigaldada U-liist ainult alumistele servadele, siis vastavalt 8, 10 ja 12 liistu.

Parima tulemuse saamiseks soovitame servad teipida AntiDust teipidega ja siis paigaldada teipide peale U-liist.

 

 

Mõõdud

3×2(m) / 4mm polükarbonaat, 3×2(m) / 6mm polükarbonaat, 3×4(m) / 4mm polükarbonaat, 3×4(m) / 6mm polükarbonaat, 3×6(m) / 4mm polükarbonaat, 3×6(m) / 6mm polükarbonaat, 3×8(m) / 4mm polükarbonaat, 3×8(m) / 6mm polükarbonaat

Transport

Transport 60€ ja saartel 85€, lisandub ostukorvis tellimust tehes.

Paigaldus

Kasvuhooned SIGMA ja OPTIMA pikkustega 4m paigaldus 450€ , 6m paigaldus 500€,  8m paigaldus 550€,  10m ja 12 m kokkuleppel.

Tuulutusluugi paigaldus 25€

Tartus ja Tartumaal , teistes maakondades kokkuleppel.

Tarneaeg

Tarneaaeg 3-8 tööpäeva.